AÖF

AÖF Görevli İşlemleri Sınav Başvurusu Nasıl Yapılıyor?AÖF Görevli İşlemleri Sınav Başvurusu Yapmak için Buraya Tıklayınız

* (https://sinav.anadolu.edu.tr/augis/) adresinden giriş yaparak Üye ol kısmına giriş yapınız.

* Aday üyelik formu üzerindeki alanları doldurduktan sonra e-posta adresinize veya cep telefonunuza gelen aktivasyon koduyla üyelik başvurusunu kaydediniz.
* Kayıt işleminden sonra e-posta adresinize veya cep telefonunuza gelen şifre ve TC kimlik numaranız ile https://sinav.anadolu.edu.tr/augis/ adresinden girişinizi yapabilirsiniz.

* Giriş yapılan sayfadaki aktif sınav listesinden başvurmak istediğiniz sınavı seçiniz.

* Açılan sayfada yer alan “Kimlik Bilgileri İşlemleri”, “İletişim Bilgileri İşlemleri” ve “Bireysel Başvuru İşlemleri” sayfalarını sırasıyla ve eksiksiz doldurarak başvurunuzu tamamlayınız.

Başvuru işlemlerimi tamamladım. Başvuru belgemi bilgisayarıma indirdim. Bundan sonra ne yapmalıyım?

Başvuru belgeniz sisteme girmiş olduğunuz bilgilerin özet şeklinde gösterilmesi için oluşturulmuştur. Bu adımda sınav başvuru süreciniz tamamlanmış durumdadır. Başvurduğunuz sınavlar bölümünde başvurunuz listelenmektedir. Sisteme tekrar giriş yaptığınızda Bireysel Başvuru kısmına erişemezsiniz. Bilgilerinizi Aday Bilgilerim bölümünden tekrar kontrol edebilirsiniz.

AUGİS Giriş Yapmak için Tıklayınız

Açıköğretim Ana Sayfa Girişi için Tıklayınız

Konular