AÖF

AÖF şifre alma işlemi nasıl yapılıyor?AÖF Şifremi unuttum kaybettim hatırlamıyorum. Yeni şifre nasıl alabilirim? Şifresi bulunmayan öğrenciler (www.anadolu.edu.tr/acikogretim) adresinin Öğrenci Girişi bölümündeki Şifremi Unuttumlinkinden, AÖF bürolarına bizzat başvurarak ya da 0850 200 46 10 - 19 (10 hat) veya 444 10 26 numaralı telefonları arayarak şifre alabilirler.

AÖF Şifre değişikliği sayfası için tıklayınız

AÖF Şifre Hatırlatma sayfası için tıklayınız

Şifreniz size özel olup, diğer şahıslara vermeniz hâlinde doğacak sorumluluk size aittir.

AÖF Şifremi bir yakınım alabilir mi?

Şifre, öğrenciye ait olup başkasının görmemesi veya bilmemesi gerekmektedir. Bu nedenle anne, baba, kardeş, eş gibi yakınlarına öğrenci adına şifre kesinlikle verilmemektedir.

e-Seminer derslerine giriş şifreli mi?

e-Seminer derslerine giriş için kullanıcı adı ve şifreye ihtiyacınız bulunmamaktadır. Katılmak istediğiniz e-seminer dersine Misafir olarak giriş yapabilirsiniz.

AÖF Şifremi nasıl değiştirebilirim?

Şifre değişikliğinizi www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin Öğrenci Girişi bölümündeki Şifremi Değiştirmek İstiyorum linkinden gerçekleştirebilirsiniz.
e-Posta ve öğrenci girişi bölümlerinde şifrenizin aynı olduğunu ve yapacağınız şifre değişikliğinin her iki hizmette de geçerli olacağını unutmayınız.

Açıköğretim Ana Sayfa Girişi için Tıklayınız

Konular